Rekonštrukcia komunikácie Kubačova – linky č. 56 a ŠS14 - Dopravný podnik Bratislava, a.s.


Zo zastávky  
Do zastávky  
 
Linka


Zmeny a obmedzenia v MHD

Rekonštrukcia komunikácie Kubačova – linky č. 56 a ŠS14

Od 21. októbra 2017 bude prebiehať oprava povrchu komunikácie Kubačova v úseku od križovatky so Sadmelijskou ulicou po križovatku s Detvianskou ulicou. V danom úseku bude približne od 07:00 zriadená jednosmerná premávka v smere z Kadnárovej na Detviansku ulicu.

Dotknuté linky MHD budú presmerované nasledovne:

Linka č. 56 smer Tbiliská: bude premávať v smere ako pri jazde na Studenú, za zastávkou Čachtická po trase Detvianska, Alstrova, Barónka, Kubačova, Rustaveliho , kde sa od zastávky Závadská napojí na svoju trasu. Neobslúži zastávku MiÚ Rača. Obslúži zastávky Nám. A. Hlinku, Barónka, Nemecký kultúrny dom v opačnom smere ako na stálej trase.

smer Studená: bude bez zmeny trasy. Neobslúži zastávku MiÚ Rača.

Školský spoj č. 14 smer ZŠ Hubeného: za zastávkou Nemecký kultúrny dom po trase Kubačova, Detvianska, Račianska, Černockého, kde obslúži zastávku ZŠ Hubeného v opačnom smere ako na stálej trase. V prípade možného prejazdu cez električkovú trať pri Nemeckom kultúrnom dome sa obchádzková trasa skráti cez Hybešovu ulicu. Počas prác budú zastávky Nám. A. Hlinku, Barónka, Nemecký kultúrny dom v smere na Tbiliskú zrušené a zastávka MiÚ Rača obosjmerne zrušená.

Zmeny a obmedzenia v MHD