Doprava na nábreží bude výrazne obmedzená - Dopravný podnik Bratislava, a.s.


Zo zastávky  
Do zastávky  
 
Linka


Správy z magistrátu

Doprava na nábreží bude výrazne obmedzená

Bratislava 13. októbra 2015 – Magistrát hlavného mesta opravuje v Bratislave viaceré kritické úseky komunikácií. Opravy postupujú do záverečnej fázy, pričom už od zajtra sa bude opravovať vozovka na Nábreží armádneho Generála L. Svobodu, úsek v smere z mesta do Karlovej Vsi bude preto od zajtra neprejazdný.

Hlavné mesto chce požiadať cestujúcu verejnosť o trpezlivosť. Už zajtra (14. októbra 2015) od 20.00 hod. sa bude realizovať úprava vozovky od mosta SNP až po zjazd zo Staromestskej ulice. Ide o jednu z najväčších opráv tohto roka a obmedzenia s tým spojené potrvajú do pondelka 19. októbra do ranných hodín. Uzavretý bude zjazd z mosta SNP na Nábrežie arm. gen. L. Svobodu v smere z Petržalky, rovnako ako aj zjazd zo Staromestskej ulice na Nábrežie arm. gen L. Svobodu. Rovnako bude zakázané ľavé odbočenie z Nábrežia arm. gen. L. Svobodu na Most SNP. Povolený bude len vjazd MHD. Obchádzkové trasy budú viesť cez ostatné mosty. V smere Rázusovo nábrežie - Nábrežie arm. gen. L. Svobodu – Karlova Ves bude možné miesto opravy obísť po električkovej trati. V opačnom smere bude jediným obmedzením nemožnosť odbočenia na Most SNP. Doprava bude riadená políciou a premávka bude usmernená prenosným dopravným značením. Za dočasné obmedzenie premávky sa vopred ospravedlňujeme.

Komplexná výmena asfaltového povrchu na Nábreží arm. Generála L. Svobodu, oprava povrchu cesty na Námestí 1. mája, opravy komunikácií Krížna ulica v smere z a aj do mesta, Trnavská cesta od Palkovičovej ulice po Brestovú a pred križovatkou Vajnory, zástavky MHD Einsteinova, či vybudovanie a úprava 40-tich bezbariérových priechodov a mnohé ďalšie sú súčasťou celkového plánovaného balíka opráv mesta v tomto roku. V lete mesto takýmto spôsobom upravilo aj asfaltové povrchy na Námestí F. Liszta, Uršulínskej ulici, Rázusovom nábreží, Svätoplukovej ulici, Krajinskej a Popradskej ulici, na Kruhovom objazde Vajnory a iné. Všetky prebiehajúce práce budú ukončené do konca októbra.