Vylúčená premávka električiek počas pochodu - Dopravný podnik Bratislava, a.s.


Zo zastávky  
Do zastávky  
 
Linka


aktualita

Vylúčená premávka električiek počas pochodu

05. 04. 2018

Dopravný podnik Bratislava informuje cestujúcich, že z dôvodu konania organizovaného pochodu v Bratislave vo štvrtok 5.4.2018 od približne 16:30 bude vylúčená premávka električiek 1, 3, 4, 6, 7, 8 a 9 v úseku Šafárikovo nám. - Štúrova - Jesenského - Nám. SNP a Špitálska.

V teréne budú opätovne posilnené hliadky dispečingu Dopravného podniku Bratislava, ktorý plánovane odkloní linky MHD, dispečing však bude na vzniknutú dopravnú situáciu reagovať operatívne, buď skráti alebo odkloní aj ďalšie linky v spolupráci s políciou.


Premávka električiek bude odklonená nasledovne:

Linka č. 1 cez Radlinského, Vazovovu Trnavské mýto na ŽST. Nové mesto (počas pochodu).
Cca od 17:15 (ak už bude protest na Nám. SNP) bude premávať linka č. 1 obojsmerne cez Obchodnú, Tunel, Nábrežie, Mostovú, Jesenského a Štúrovu na konečnú Jungmanova.

Linka č. 3 cez Vazovovu, Trnavské mýto na Astronomickú (počas pochodu).
Cca od 17:15 (ak už bude protest na Nám. SNP) bude premávať po pôvodnej trase.

Linka č. 4 a č. 9 cez Vazovovu, Radlinského, Obchodnú a Tunel späť na svoju trasu (počas pochodu). Linka č. 4 cca od 17:15 (ak už bude protest na Nám. SNP) bude premávať po pôvodnej trase. Linka č. 9 cca od 17:15 (ak už bude protest na Nám. SNP) bude premávať v smere na Astronomickú cez Obchodnú, Radlinského a Vazovovu. V smere jazdy do Karlovej Vsi cez Špitálsku, Jesenského a Nábrežie.

Linka č. 6 z Nábrežia arm. gen. L. Svobodu cez Tunel Obchodnú na Hlavnú stanicu (počas pochodu). Od cca 17:15 (ak už bude protest na Nám. SNP) bude premávať linka č. 6 po pôvodnej trase.

Linka č. 7 z Radlinského na Hlavnú stanicu (počas pochodu).
Cca od 17:15 (ak už bude protest na Nám. SNP) linka č. 7 bude premávať cez Obchodnú, Tunel, Nábrežie, Šafárikovo námestie, Jesenského, Mostovú, Nábrežie, Tunel, Obchodnú a Radlinského ulicu.

Linka č. 8 z Vazovovej doprava na Radlinského, Račianske mýto, Račiansku na ŽST Vinohrady. (počas pochodu). Cca od 17:15 (ak už bude protest na Nám. SNP) linka č. 8 bude premávať cez Obchodnú, Tunel, Nábrežie, Šafárikovo námestie, Jesenského, Nábrežie, Obchodnú, Radlinského a Vazovovu.