Ružinovská časovka 2017 - Dopravný podnik Bratislava, a.s.


Zo zastávky  
Do zastávky  
 
Linka


aktualita

Ružinovská časovka 2017

20. 09. 2017

Z dôvodu konania sa športového podujatia v Mestskej časti Bratislava - Ružinov bude 23. septembra 2017 (sobota, približne od 12:00 do 18:00) uzavretá časť Ružinovskej ul.

Premávka MHD bude počas konania sa podujatia upravená nasledovne:
Linka č. 50 medzi zastávkami „Slovanet“ na Záhradníckej ul. a „VD Úsvit/Haburská“ na Tomášikovej ul. obojsmerne cez Bajkalskú, Drieňovú. Na presmerovanej trase budú obslúžené zastávky „Bratislavská župa“ a „Solivarská“ na Drieňovej ul. Nebudú obslúžené obojsmerné zastávky „Nemocnica Ružinov“, „Herlianska-OC RETRO“ „Tomášikova“ a zastávka „Maximiliána Hella“ na Tomášikovej ul. V smere OD Slimák/Aupark odporúčame z Ružinovskej ul. využiť počas trvania dopravných obmedzení električky liniek č. 8, 9 a prestup na autobusy linky č. 50 uskutočniť na zastávke „Slovanet“ na Záhradníckej ul.

Linka č. 66 v smere Domkárska medzi zastávkami „Slovanet“ a „Mierová“ cez Bajkalskú, Prievozskú, Gagarinovu, Kaštieľsku, od zastávky „Mierová“po stálej trase. Na presmerovanej trase obslúži zastávky „Prievozská“ a „Hraničná-OC RETRO“. Nebudú v uvedenom smere obsluhované zastávky na Drieňovej a Tomášikovej ul.

Linky č. 67 a 87 dočasný nástup/výstup na priebežnej zastávke „Astronomická“ na Astronomickej ul.

Linka č. 96 v smere Petržalka od zastávky „Haburská“ (Tomášikova ul.) cez Drieňovú, Bajkalskú. Na presmerovanej trase obslúžia zastávky „Solivarská“ na Drieňovej a „Mliekarenská“ na Bajkalskej ul., od zastávky „Prístavný most“ po stálej trase. Nebudú v uvedenom smere obsluhované zastávky: „Maximiliána Hella“, „DK Ružinov“, „Nevädzová-OC Retro“, „Gagarinova-Rádio Europa 2“, „Hraničná-OC Retro“ a „Prievozská“.

Za zmenu v organizácii MHD sa ospravedlňujeme.