DPB podporuje Deň narcisov - Dopravný podnik Bratislava, a.s.


Zo zastávky  
Do zastávky  
 
Linka


aktualita

DPB podporuje Deň narcisov

23. 03. 2015

DPB sa už zapojil mediálnou a marketingovou podporou do viacerých charitatívnych a humanitárnych projektov – Univerzitná kvapka krvi, otvorenie útulku pre bezdomovcov Vincenta de Paul, projekt Úsmev ako dar a mnohých ďalších. Deň narcisov podporí aj tohto roku.

 

Deň narcisov, ktorý sa uskutočnil 11. apríla 2014 vo všetkých uliciach slovenských miest, podporili zamestnanci DPB, ako aj vodiči MHD, ktorí mali pripnuté na oblečení žlté narcisy ako symbol prejavu podpory a spolupatričnosti ľuďom s onkologickou diagnózou. Na každých prevádzkach DPB boli umiestnené boxy so žltými narcismi, ktoré si naši vodiči a zamestnanci pred službou mohli pripnúť na uniformu a počas jazdy tým preukázať spolupatričnosť voči pacientom s touto ťažkou diagnózou.
Tohtoročnou novinkou je poskytnutie historickej električky vyzdobenej žltými narcismi, ktorá bude premávať v uliciach mesta, aby upozornila ľudí na tento dôležitý deň a zbierku, vďaka ktorej môžu pomôcť mnohých ťažko chorým ľuďom. DPB, a.s. ju pre organizátorov poskytne bezplatne.

Jazda historickou električkou začína o 15:00 a približne 3 hodiny bude premávať po trase:
Nám. SNP - Kapucínska - Tunel - Most SNP - Jesenského - Nám. SNP - Obchodná - Radlinského - Vazovova - Špitálska - Nám. SNP
 

Počas tohtoročného Dňa narcisov, ktorý sa uskutoční dňa 27. marca 2015, bude v uliciach 15 573 dobrovoľníkov. Budú mať v rukách viac ako 1.000.000 narcisov.
Zbierku je možné podporiť v termíne od 9. do 31. marca 2015 týmito spôsobmi:
- dobrovoľným fin. príspevkom na účet zbierky: 2629740400/1100,
- dobrovoľným fin. príspevkom do pokladničiek dobrovoľníkov v deň zbierky – 27. marca 2015,
- zaslaním SMS* s ľubovoľným textom na číslo 848 v sieti všetkých mobilných operátorov v termíne od 9. do 31.3.2015.
* Cena 1 SMS je 2 €. Operátori odvedú na zbierku celú túto sumu a samotné zaslanie SMS zákazníkovi nespoplatňujú.

 

Ďalšie informácie:
http://www.dennarcisov.sk http://www.lpr.sk http://www.facebook.com/ligaprotirakovine
Využite instragram: #dennarcisov