DPB na najväčšom veľtrhu práce na Slovensku Profesia Days 2018 - Dopravný podnik Bratislava, a.s.


Zo zastávky  
Do zastávky  
 
Linka


aktualita

DPB na najväčšom veľtrhu práce na Slovensku Profesia Days 2018

28. 02. 2018

Dopravný podnik Bratislava má zastúpenie na Profesia Days 2018 v bratislavskej Inchebe v dňoch 28.2 – 1.3.2018. Na výstavisku má podnik svoj stánok, kde budú personalisti prezentovať voľné pracovné pozície.

Budúcnosť na najvyššej kvalitatívnej úrovni v stabilnej spoločnosti, vysoká úroveň sociálneho zabezpečenia, cielený rozvoj zamestnancov a všestranné možnosti zamestnania s perspektívou sú len niekoľkými argumentmi v prospech spoločnosti Dopravného podniku Bratislava. Ste študent, čerstvý stredoškolský absolvent, nezamestnaný alebo dokonca nespokojný so svojim súčasným zamestnaním? My máme záujem o každého, kto stavia na istotách a dlhoročnej tradícii. Presvedčte sa sami počas veľtrhu Profesia Days 2018.

Vítaní sú všetci, ktorí majú záujem stať sa vodičmi autobusu, trolejbusu, či električky alebo sa chcú dozvedieť viac o našich iných ponúkaných pracovných príležitostiach. V stánku DPB, a.s. sa dozviete všetky informácie o ponúkaných profesiách, k dispozícií budú fundovaní zamestnanci spoločnosti, ktorí veľmi radi a ochotne zodpovedajú všetky vaše otázky. Pre tých, ktorí budú mať záujem sa aj trochu zabaviť bude k dispozícií simulátor požitia alkoholu a omamnej látky, zároveň sa môžete zapojiť do súťaže o ročnú električenku, stačí ak správne odpoviete na otázky dopravného kvízu a vyplnený formulár odovzdáte v stánku DPB, a.s.

Práca. Inšpirácia. Vzdelávanie. Zábava. Na veľtrhu si svoje nájde každý. Tešíme sa na Vás!

DPB, a.s. ponúka profesie:

Vodič trolejbusu, vodič autobusu
Vodič električky – práca pre študentov VŠ
Vodič električky
Zámočník koľajových vozidiel
Elektromontér
Sústružník kovov
Automechanik
Mechanik koľajových tratí
Autoelektrikár
Lakovač
Strojný zámočník