Aktuálne informácie o bratislavskej MHD - Dopravný podnik Bratislava, a.s.


Zo zastávky  
Do zastávky  
 
Linka


aktualita

Aktuálne informácie o bratislavskej MHD

17. 08. 2011

V pravidelnej relácii televízie Bratislava o mestskej hromadnej doprave, Nastúpte prosím, Dopravný podnik Bratislava, a. s. informoval o aktualitách v oblasti dopravy. Riaditeľ rezortu prevádzky a techniky DPB, a. s. Ing. Bronislav Weigl sa v relácii vyjadril k trom témam, ktoré sa týkajú posilnenia dopravy do Záhorskej Bystrice ( linky č. 37), presmerovania linky č. 61 a výluky električiek č. 1, 4, 11, 14.

Ako sme už informovali aj na našej stránke, z dôvodu zvýšeného počtu cestujúcich bude dňa 20. augusta počas Dňa otvorených dverí TV Markíza, posilnená doprava od Nového mosta do Záhorskej Bystrice štyrmi kĺbovými autobusmi. Rovnako aj každodenná linka č. 37, bude výnimočne jazdiť na kĺbových autobusoch.

K výluke električiek riaditeľ Weigl pre TV Bratislava povedal: „ V  centre mesta na Špitálskej sme nútení opraviť oblúk pred vyústením Lazaretskej ulice, čiže obidva električkové oblúky. Z toho dôvodu tam je uzatvorená električková doprava  až do 22. augusta“.  Ďalšie informácie aj o prebiehajúcej oprave na železničnom priecestí na Ivanskej ceste sa dozviete z relácie Nastúpte prosím.