Pripravované podujatia DPB - Dopravný podnik Bratislava, a.s.


Zo zastávky  
Do zastávky  
 
Linka


Pripravované podujatia DPB

Máj 2012

DPB podporí podujatie Noc múzeí a galérií, ktoré sa každým rok teší čoraz väčšej popularite. Návštevníci múzeí a galérií hlavného mesta budú môcť vo večerných hodinách do polnoci cestovať bratislavskou MHD bezplatne – vstupenka do kultúrnych inštitúcií bude slúžiť ako cestovný lístok. O podrobnostiach vás budeme informovať v sekcii Aktuality.
 

Máj, Jún 2012

Pri príležitosti Medzinárodného dňa detí pripravuje Dopravný podnik Bratislava trojdňovú jazdu historickou električkou v centre mesta. Električka bude premávať prioritne pre potešenie tých najmenších.

Jún 2012

Dopravný podnik Bratislava plánuje spoluprácu s nadáciou Pontis, ktorá v rámci podujatia Naše mesto zabezpečí v lete desiatky dobrovoľníkov. Tí budú čistiť zastávky MHD, ktoré sú pravidelne devastované nelegálnymi výlepmi, ale aj vandalmi.

Júl, August 2012

V letných mesiacoch bude ulicami hlavného mesta premávať aj unikátne historické vozidlo DPB, ktoré sa v našich dielniach zmenilo na kabrioletovú verziu. O presnom harmonograme jázd Cabrio Busu Vás budeme informovať v sekcii Aktuality.

September 2012

V rámci Európskeho týždňa mobility DPB otvorí v septembri opäť svoje brány verejnosti. Termín tohtoročného Dňa otvorených dverí bude 22. septembra 2012 už tradične v areáli Jurajov Dvor. Pre návštevníkov Dňa otvorených dverí bratislavského dopravcu budú pripravené aj tento rok zaujímavé atrakcie pre všetky vekové kategórie.

November 2012

DBP sa v minulom roku po prvýkrát zapojil do akcie Univerzitná kvapka krvi, ktorá sa koná v rámci Dňa študentov. DPB reklamne podporil podujatie a zároveň boli dobrovoľníci z nášho podniku darovať krv. V tejto aktivite plánujeme pokračovať aj v roku 2012.

December 2012

Vlani DPB po prvýkrát spustil projekt Vianočná električka. Vďaka partnerovi, spoločnosti Siemens, ktorý pre DPB venoval kompletné osvetlenie historickej električky, sa podarí zachovať vysvietené historické vozidlo aj počas tohto roku.